Tatuaże

W naszym studio tatuażu Da Vinci’s Fox Wrocław. Tatuaż o dowolnej złożoności i różnych stylach. 100% sterylne. Doświadczeni tatuażyści.


Style tatuażu:


Kolorowe tatuaże


Interesuje Cię kolorowy tatuaż, ale który zrobić jeszcze nie zdecydowałeś? Nie jest to trudno naprawić: po pierwsze zapisz się z nami na filiżankę herbaty lub kawy — a my wygodnie porozmawiamy o tym z sercem w zachęcającej atmosferze. Po drugie nasi doświadczone tatuażyści wybierze dla Ciebie kilka odpowiednich szkiców — za darmo.

Tatuaż kolorowy to jedna z głównych stylistycznych stylów rozwoju tatuażu. Obejmuje różne style tatuażu, takich jak old school, realizm kolorowy, akwarela, new school, neotradycja i wiele innych.

Dziaranie kolorowego tatuażu zajmuje więcej czasu, ponieważ praca zużywa więcej pigmentów, wymaga szczególnej przejrzystości i profesjonalizmu mistrza tatuażu.

Użycie koloru w tatuażu otwiera nowe aspekty kreatywnego wyrażania siebie, pozwala uzyskać jasny, nasycony obraz lub fotorealistyczny portret, jednak kolorowy tatuaż wymaga bardziej starannej pielęgnacji niż czarne tatuaży.

Aby zachować jasność kolorów tatuażu, nawet po całkowitym wygojeniu tatuażu należy unikać ekspozycji na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i oparzeń słonecznych wytatuowanego obszaru skóry. Zaleca się również retusz co 5 lat, aby utrzymać jasność i nasycenie koloru tatuażu.

Często tatuażyści używają czarnych lub białych konturów, aby nadać dodatkowy kontrast elementom tatuażu i „zatrzymać” kolory.

Kolorowy tatuaż jest mniej podatny na usuwanie laserem. Istnieje wiele pigmentów, których współczesne lasery po prostu nie mogą rozszczepić, dlatego należy o tym pamiętać, wybrać najlepszego tatuażysta, profesjonalnie studio tatuażu i nie liczyć na łatwe oddzielenie się od tatuażu w przyszłości.

Przewagi tatuażu kolorowego
  • Jasny i indywidualny tatuaż;
  • Dostępna duża liczba stylów i wzorów tatuażu.

Czarno-białe tatuaże


Prawidłowo stworzony kontrast to podstawa wszelkiego rodzaju twórczości, w tym tatuaży. Czarno-białe tatuaże, odpowiednio zaprojektowane i wykonane przez utalentowanego mistrza tatuażu, okazują się emocjonalnie nie mniej żywe, stylowe i wyraziste niż popularne kolorowe. Co więcej, wąska kolorystyka, obejmująca wyłącznie czerń i biel, wymaga od twórcy dużego doświadczenia i wysokiego poziomu umiejętności. Ale z ich obecnością prace robią ogromne wrażenie, a na koniec nasi tatuażyści jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Stworzenie tatuażu w stylu szaro biały realizm nie jest łatwym zadaniem. Nasi tatuażyści są wytrwali i utalentowani, znają techniki rysowania, subtelnie wyczuwają skórę swoich klientów. Dlatego lepiej zrobić z nami szaro-biały tatuaż realizmu we Wrocławiu. Tatuażyści przedstawią Twoje zdjęcie tak, aby wyglądało realistycznie. Jednocześnie koszt realizmu szaro-białych tatuaży zawsze cieszy naszych klientów.

Realizm jako styl fabuły w szaro-białych tatuażach to świetna opcja, w której możesz wypełnić różne wzory tatuażu. Monochromatyczne potwory z mitów, zwierząt, kwiatów będą miały spektakularny wygląd. A szaro-białe obrazy twarzy wyglądają dramatycznie i głęboko. Profesjonalny portret przedstawiony na ciele stanie się wartościowym zdjęciem, którego nigdy nie stracisz. Szaro-białe realistyczne tatuaże można wykonać w różnych rozmiarach. Cena szaro-białego tatuażu realizmu będzie zależeć od złożoności pracy. Realizm czarno-biały może być odpowiednio doceniony przez emocjonalne osoby o głębokiej naturze.


Portret tatuażu — tatuaż portretowy


Po pierwsze jest stosunkowo niewielu mistrzów stylu tatuażu portretowego, którzy pracują w tej technice od dawna i przy wysokiej jakości, ich praca jest wysoko ceniona i poszukiwana. Po drugie portrety tatuaży przedstawiają bliskich, znane osobistości, znaczące osoby, które wpłynęły na nasze życie. Wielu fanów kierunku tatuażu portretowego odzwierciedla swoje zwierzaki na swoich ciałach.

Przeniesione na skórę szkice portretów to bardzo złożony i czasochłonny proces, który wymaga od tatuażysty sporego doświadczenia. Przede wszystkim jest to dość szczegółowy i hiperrealistyczny przekaz wszystkich niuansów wyglądu.

Tworzenie szkicu tatuażu portretów często nie jest wymagane, ponieważ tatuażysta pracuje wyłącznie ze zdjęciem dostarczoną przez klienta. W takim przypadku ważne jest, aby zdjęcie było wyraźne, w przeciwnym razie istnieje ryzyko uzyskania rozmazanego i niezupełnie potrzebnego obrazu.


Delikatne tatuaże damskie


Wszystko zależy od rozmiaru: niektórzy ludzie lubią duże, inni małe. A czasem całkiem malutkie. Mówimy oczywiście o tatuażach. Nasz doświadczony tatuażysta wybierze dla Ciebie kilka odpowiednich szkiców — za darmo.

Najczęściej dziewczyny, które chcą podkreślić swoje piękno wyrafinowanym i schludnym tatuażem wybierają tatuaż damski w style Fineline.

Dzięki swojej zewnętrznej prostocie nie każdy tatuażysta może stworzyć tatuaze damskie i pracować w tym stylu. Fineline jest wyjątkowy dzięki delikatnym konturom, że silnie kontrastuje z innymi stylami tatuażu, w tym tradycyjnymi, neotradycyjnymi, realistycznymi i innymi.

Tatuaż w style Fineline to dość nowy trend w branży, który stał się popularny dzięki eleganckiemu stylowi. Takie tatuaże o cienkich, wyraźnych liniach, które są dość trudne do wykonania, wyróżniają się delikatnością i wizualną prostotą. W tym stylu tatuażyści najczęściej zwracają się do botaniki, świata zwierząt i astrologii, a także sztuki abstrakcyjnej. Wysokiej jakości fineline tatuaż powinien wyglądać tak, jakby został narysowany ołówkiem lub długopisem bezpośrednio na skórze. Najczęściej w takich tatuażach nie znajdziesz kolorów, ponieważ są one wykonywane przy użyciu czarnej i szarej farby do tatuażu.

Tatuaże Fineline są nie tylko eleganckie, ale wyróżniają się na tle innych stylów, ponieważ wyglądają tak czysto i prosto, tatuaż damski. Jest w nich jednak zaangażowanych wiele szczegółów i pewne jest, że tylko prawdziwy profesjonalista może wykonać taką pracę jak delikatni tatuaż damski w style fineline.

Oczywiście dokładność nakładania cienkich linii stosowanych w tym stylu tatuażu zależy nie tylko od profesjonalnej ręki tatuażysta, ale także od narzędzi, których używa. Do pracy cienkościennej profesjonaliści używają igieł 1RL i 3RL. To właśnie dzięki tym okrągłym igłom proces nakładania takiego tatuażu (tatuaż damski) jest mniej bolesny, co jest kolejną zaletą tego stylu.

W naszym salonie tatuażu pracują tatuażyści, który jest profesjonały w tatuażach:

  • Tatuaż damski,
  • Tatuaże delikatnie,
  • Tatuaże fineline.

Tatuaż damski delikatny doskonale ozdobią ciało romantycznej, nowoczesnej dziewczyny. Taki tatuaż będzie świetnie wyglądał na wszystkich częściach ciała.


Tatuaże kwiaty

Kwiatowy tatuaż to atrakcyjny i estetyczny obraz, odpowiedni i piękny dla absolutnie każdej części ciała. Tatuaże z kwiatami na całym plecach, a także miniaturowy kwiatek na ramieniu lub nodze będą wyglądać spektakularnie.


Japoński tatuaż

Nasi mistrzowie japońskiego tatuażu to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Możesz się o tym przekonać, kontaktując się z naszym studiem tatuażu w celu uzyskania konsultacji na temat japońskiego tatuażu. Tatuaże w stylu japońskim są równie dobre zarówno dla mężczyzn, jak i dziewcząt.


Tattoo Old School

Old school tatuaże charakteryzują się jasnymi kolorami, grubymi pociągnięciami. Energia optymizmu, wędrówki, ironii i zabawy. Najczęstsze obrazy ze starej szkoły to wstążki, czaszki, serca, anioły, krzyże. Są to obrazy morskie i bajeczne stworzenia, fragmenty statku.


Tatuaż graficzny

Tatuaże w stylu graficznym są idealne zarówno dla mężczyzn, jak i dziewcząt. Wizerunki grafik pasują zarówno do męskiego ciała, jak i korzystnie podkreślają kobietę.

Bez względu na wybraną fabułę, obraz, który zdecydujesz się narysować na skórze, grafika jest złożonym obszarem stylu tatuażu.


Tatuaż napisy

Wytatuowane napisy na żebrach, obojczykach i plecach prezentują się spektakularnie. Ponieważ tutaj możesz umieścić zarówno zwięzłe i miniaturowe tatuaże, jak i obrazy na dużą skalę lub wciąż popularne, zwłaszcza wśród dziewcząt, są kostki, stopy jako miejsce na tatuowanie napisów.