Zrobienie tatuażu, zakrywanie starych, korekcja

Studio tatuażu Da Vinci’s Fox Tattoo Wrocław

Zakrywanie starych tatuaży

Zakrycie starych (brzydkich) tatuaży, blizn jest możliwe nowym tatuażem. Ta procedura nazywa się Cover-Up (zakrywanie). Taki zabieg powinien być wykonany bardzo doświadczonym tatuażystą, który dokonał już wielu podobnych poprawek, ma dobre recenzje. Koszt tatuażu Od 400 płn.

Ważne jest, aby rozumieć, że niektóre korekcji tatuażu są po prostu niemożliwe bez opracowania nowego i większego projektu!

tatuaże covery Wrocław

Nowy tatuaż lub korekcja

Jeśli chcesz wykonać wysokiej jakości tatuaż we Wrocławiu lub dawno chcesz zrobić korekcji starego tatuażu — nasi tatuażyści pomogą Ci we wszystkich sprawach, wykonujemy tatuaże w różnych stylach o dowolnej złożoności. Możemy również poprawić stary tatuaż, aby tatuaż znów był „jak świeży”. Tatuażysta pomoże w doborze przykładowego zdjęcia lub zrobi projekt, najważniejsze, że wiesz dokładnie, czego chcesz! Cena tatuażu od 350 płn.

Podczas spotkania z tatuażystą omawiane są wszystkie niuanse szkicu, czas wykonania tatuażu i cena całego projektu. Po prostu musisz zrobić pierwszy krok — umów się na konsultacje.

Tatuaże na bliznach

Zakrywamy prawie wszystkie blizny po operacjach, po oparzeniach, po różnych urazach. Chociaż blizna pozostanie, ale doświadczony tatuażysta może ją dobrze ukryć w konturach i odpowiednio dobranych szczegółach szkicu. W niektórych przypadkach blizna staje się prawie niewidoczna.

 Koszt takiego tatuażu wynosi od 400 płn.

Aby wykonać tatuaż na bliźnie, blizna musi mieć co najmniej 6 miesięcy (najlepiej starsza niż 1 rok). Małe blizny z powierzchownych cięć powinny mieć co najmniej 3-4 miesiące.

Tatuaże covery

Najlepsze salony tatuażu we Wrocławiu zawsze mogą pochwalić się profesjonalnymi tatuażystami w zakresie pokrywania i zakrycia tatuaży (cover up tattoo). Doświadczony specjalista tatuażu o wysokim poziomie umiejętności artystycznych może całkowicie zmienić wygląd nudnego lub nieudanego tatuażu. Wszystko to jest dostępne dzięki korekcji lub zakryciu tatuażu (cover up tattoo). Najczęściej nasze gości interesują się zakryciu tatuażu na szyi lub na dłoniach, poprawkami tatuaże na dolnej części pleców oraz napisami tatuażowymi.

W procesie korekcji tatuażu artysta robi wszystko, co niezbędne, aby poprawić wygląd tatuażu. Rozjaśnione i pływające linie są sumowane czarną, dodawane są przejścia cieni i nowe elementy, szczegóły są podkreślane białą farbą. Jeśli wzór wymaga pełnego zakrycia, stosuje się Cover-up. Jak zachodzi zakrycie tatuażu?

Zakrycie tatuażu (ang. „Cover-up”) to nałożenie lub korekta tatuażu poprzez nałożenie nowego wzoru na stary. Dzięki tej korekcie tatuaż można zmienić nie do poznania! Czasami do poprawy jakości obrazu może być wymagane rozjaśnienie szarymi i białymi farbami. Następnie tatuażysta nakłada nowy obraz, dobierając kolory i linie (kontur) zgodnie ze starymi. Jeśli praca jest bardzo ciemna i trudna do naprawienia, wybierz styl tatuażu blackwork do zatuszowania!

Jeśli tatuaż był złej jakości lub po prostu mu się nie podobał — Cover tatuażu jest tym, czego potrzebujesz! Stary tatuaż jest całkowicie zakryty — nowym dużym, ale wysokiej jakości i pięknym. W rezultacie zamiast brzydkiego tatuażu pojawi się nieco większe arcydzieło artystyczne. Możliwe jest również zakrycie czarnego (starego) tatuażu.

Exit mobile version
%%footer%%