Ile kosztuje tatuaż we Wrocławiu? — koszt tatuażu

Ile kosztuje tatuaż?— koszt tatuażu omawiany jest podczas konsultacji w studio tatuażu, zależy od złożoności tatuażu i od artysty (każdy tatuażysta ocenia swoją pracę indywidualnie)! Rozmiar projektu również wpływa na koszt tatuażu, ale nie zawsze – im większy rozmiar, tym droższy… Często miniaturowe szkice ze szczegółowymi rysunkami drobnych detali są trudniejsze do wykonania, dlatego droższe niż podobna praca o większym rozmiarze. Złożoność pracy i czas sesji są wcześniej omawiane z tatuażystą podczas bezpłatnej konsultacji.

Jeśli sesja trwa dłużej niż godzinę, to koszt tatuażu wyniesie od 200 zł za godzinę.

Koszt tatuażu, PLNPrzykładowy koszt na wykonania tatuażu u nas w studio tatuażu
0Konsultacja z tatuażystą, przykładowy projekt, kawa, herbata, woda itp…
0Folia tatuażowa Second Skin lub podkład higieniczny na świeży tatuaż wykonany u nas
200Zadatek za rezerwacje terminu (jest odliczany od końcowej kwoty)
350Minimalny koszt tatuażu
200-350Orientacyjna cena za 1 godzinę pracy tatuażysta
500-5000Bony na tatuaż dostępne są w następujących nominałach
500-1500Sesja całodzienna na specjalne autorskie projekty od tatuażystów dla zmagań na tattoo konwencjach
1200-1800Sesja całodzienna zwykła (5-6 godzin)
Ile kosztuje tatuaż
Studio tatuażu Wrocław

Duże projekty tatuażu

Duże projekty (na cały rękaw tatuaż, tatuaże od półowy pleców itp.) lub złożone prace (tatuaże portretowe na ramieniu, tatuaże realistyczne na ramieniu itp.) są oceniane nie za wielkość, a za czas wykonania tatuażu! Cena za takie tatuaże we Wrocławiu jest rozłożona na sesje, koszt sesji tatuażu 1000-1800 zł.

Tatuaż mały

Tatuaże: napisy i minimalistycznie (z drobnymi szczegółami) oceniane są nie za wielkość, a za stopień trudności — cena do negocjacji, ale nie niższa niż minimalna koszt tatuażu.

Koszt tatuażu

Minimalny koszt tatuażu u nas w studio tatuażu: 350 płn. Zadzwoń już teraz, aby zarezerwować dla siebie najbliższy i wygodni termin.

Jeśli w trakcie konsultacji zdecydujesz się zarezerwować termin na sesję tatuażu, musisz pozostawić zadatek w wysokości 200 płn. Jeśli nie możesz przyjść na umówioną wizytę lub chcesz zmienić termin na inny dzień, powiadom nas o tym z dwudniowym (48-godzinnym) wyprzedzeniem, a administrator z łatwością przełoży wizytę na inny termin.