Szukasz gdzie zrobić tatuaż? Świeże i nowe studio tatuażu Da Vinci’s Fox Tattoo Wrocław. Doświadczeni tatuatorzy w wysokim stylu i dużym doświadczeniem.

studio tatuażu Wrocław
Studio tatuażu Da Vinci’s Fox
Żeromskiego 28, 50-321 Wrocław

Studio tatuażu Wrocław

Da Vinci’s Fox Tattoo stało się domem dla najbardziej doświadczonych tatuażystów z Wrocławia. Każdy tatuator ma co najmniej 5-letnie doświadczenie. Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, to dobrze trafiłeś. Bez względu na to, jaka skala Cię interesuje — miniatura w formie napisu tatuażowego lub tatuaż na rękawie ze smokami. Dobierzemy dla Ciebie odpowiedniego tatuatora. Przygotujemy indywidualny szkic tatuażu i wykonamy tatuaż w najlepszej jakości.

6 powodów, za które warto wybrać nas

Profesjonalni artyści tatuażu

W naszym studio tatuażu Wrocław znajdują się jedni z najlepszych artystów tatuażu we Wrocławiu! Urzeczywistnią każdą twoją twórczą myśl w wysokiej jakości. Koniecznie sprawdź członków naszego portfolio, które prezentują niektóre z prac naszego zespołu. Zobacz więcej przykładów zdjęć na Instagramie.

STERYLNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wyraźnie monitorujemy Twoje bezpieczeństwo, które zawsze jest na odpowiednim poziomie! Wszystkie materiały eksploatacyjne: igły (cartridge, moduły), kubeczki, folie specjalne,
rękawiczki, maseczki, pokrowce na fotele Tylko jednorazowe! Używamy najlepszych markowych farb, co do jakości, których nie mamy wątpliwości!

Przyjemna Atmosfera

Przyjemna i mila atmosfera, jasne i czyste studio tatuażu dla Ciebie i tatuażysta, wygodni fotel i krzesło, pyszna i aromatyczna kawa — to czeka na Ciebie w naszym salonie tatuażu. Twój pobyt tutaj będzie jak najbardziej komfortowy. Nasze studio tatuażu Wrocław dąży do tego, aby nic nie stało na drodze Ciebie i artysta kreatywności!

Tatuaże o dowolnej złożoności

Wykonujemy tatuaże o dowolnej złożoności — ze zdjęć, z przywiezionych przez Ciebie obrazów i projektów, opracowujemy specjalnie dla Ciebie indywidualny i niesamowity szkic, za który nie musisz płacić osobno, projekt już wliczony w koszt tatuażu! Niestandardowy szkic stanie się prawdziwym dziełem sztuki i nabierze własnego, niepowtarzalnego znaczenia.

NAJLEPSZA POŁĄCZENIE CENY I JAKOŚCI

Nasz salon tatuażu to dobre połączenie „ceny i jakości”! Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż we Wrocławiu według unikalnego szkicu i w przystępnej cenie — to koniecznie odwiedź nasz studio tatuażu Wrocław ul.Żeromskiego 28! A na ciekawy i duży projekt są rabaty.

Studio tatuażu Wrocław cennik

LOKALIZACJA naszego studio tatuażu Wrocław

Bardzo wygodna lokalizacja salonu tatuażu (blisko centru Wrocławia) – 10 minuty spacerem od rynku Wrocławia! Obok nas znajdziesz miejsce parkingowe dla Twojego samochodu. Odwiedź nasze studio tatuażu Wrocław 50-321, ul. Żeromskiego 28. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od 11:00 do 17:00 pod numer 731949283. Zobacz opis dojazdu oraz mapkę tutaj.

Piercing

Piercing free hand

Tunele w uszach


Zimą stalowe tunele w uszach zamrażają, więc w chłodne dni rozsądniej jest wybierać tunele w uszach z naturalnych materiałów lub żywicy epoksydowej.

Możesz umieścić w biżuterii dowolny dekor: suszone kwiaty i liście, owady, koraliki, cekiny, muszle, mechanizm zegarowy, koła zębate i wiele innych. Wybór wypełniacza zależy wyłącznie od realizacji Twojej wyobraźni.

Tunele do uszu wykonane ręcznie z żywicy epoksydowej.

Wszystkie tunele do uszu można kupić u nas w studio tatuażu Wrocław ul.Żeromskiego 28.

Tattoo Studio

Tatuaże męskie

W dzisiejszych czasach preferencje w kulturze tatuażu tracą tożsamość płciową. Nie ma ograniczeń wyboru. Nie ma wyraźnego podziału: która idea jest męska, a która nie. Ale wizualnie i pod względem treści semantycznej istnieją obrazy, które są bardziej odpowiednie dla określonej płci. Rozważ wszystko o męskich tatuażach.

Oczywiście każdy mężczyzna sam decyduje o tym, jak się udekorować. Faceci wybierają duże tatuaże, podkreślają obszerne otwarte obszary skóry. Anatomicznie i estetycznie wdzięczny i wyrafinowany obraz lepiej wygląda na dziewczynie. Dlatego tatuaże dla mężczyzn są częstsze: na całym plecach, ramieniu, klatce piersiowej, brzuchu, udzie, boku itp. Również tatuaże na ramieniu mężczyzn są znacznie częściej łączone w solidny tatuaż rękawa. Wśród tatuaży dla mężczyzn dominują poważne, surowe style. Na przykład czarne, o grubych konturach, oldschoolowe, czarno-białe szorstkie ornamenty, techniki szkicowe i realizm.

W tym ostatnim dziewczyny wybierają mniejsze kolorowe obrazy. Oczywiście są też kolorowe tatuaże dla mężczyzn. Ale jeśli piękności to wdzięczne kwiaty w pastelowych kolorach, jasne kreskówki lub akwarele; wtedy u młodych jest to zwykle albo realizm w naturalnych odcieniach, albo jasne kanoniczne kolory stylu japońskiego, albo stłumiona zimna biomechanika.

Obrazy tatuaży dla mężczyzn są również poważniejsze i bardziej niegrzeczne niż te z płci pięknej. Częściej można zobaczyć przerażające czaszki i różne obrazy grozy lub zły uśmiech drapieżnika na męskiej skórze. I równie popularne napisy różnią się stylami, rozmiarami i czcionkami o tych samych cechach. Oczywiście wygląd obrazu jest bezpośrednio związany z zawartą w nim symboliką. Dlatego tatuaże dla facetów mają znaczenie męskie, a dla kobiet — damskie delikatne tatuaże

Tatuaż na szyi

Tatuaż na szyi

Tatuaże na szyi są odpowiednie dla jasnych i nietuzinkowych osobowości. Rysunki na tej części ciała są teraz wypchane zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Nie jest to zaskakujące, ponieważ istnieje bardzo duży wybór szkiców.

Tatuaż na szyi ma swoje plusy i minusy. Główną zaletą takiego tatuażu jest oryginalność. Jasny wzór na szyi jest prawie zawsze widoczny dla innych. Jednocześnie taki tatuaż najprawdopodobniej nie będzie przeszkadzał właścicielowi. Wzór jest zwykle wypchany na karku lub za uchem. Dlatego możesz to zobaczyć tylko w lustrze. Mały tatuaż można również w dowolnym momencie przykryć kołnierzykiem lub długimi włosami.

Ale zanim pokonasz tatuaż na szyi, musisz również poznać ich wady. Głównym z nich jest ból. Szyja to jedno z najbardziej wrażliwych miejsc na ludzkim ciele. Praktycznie nie ma tłuszczu podskórnego. Dodatkowo skóra na szyi jest bardzo cienka. Dlatego wykonanie tatuażu na tej części ciała jest dość bolesne. Tatuaże wolumetryczne na szyi mogą z czasem ulec deformacji. Dlatego często trzeba je dostosowywać.

Tatuaże na ręce

Tatuaże na ręce

Ręka jest jedną z najbardziej widocznych części ciała i może wiele powiedzieć o człowieku. To także wielkoformatowe płótno do tatuowania, na którym można zrealizować najśmielsze pomysły. Mistrzowie naszego studia tatuażu mówią: przy pomocy efektownego tatuażu na ramieniu i jego znaczeniu, na pewno pozostawi niezatarte wrażenie

Małe tatuaże | Tatuaże delikatnie

Małe tatuaże

Małe tatuaże to skromna, ale stylowa ozdoba ciała. Są atrakcyjne w swojej zwięzłości, prawie nie ranią skóry, nie obciążają wyglądu właściciela. Małe tatuaże nie oznaczają minimalistycznych. Nie zawsze są prymitywne, są złożone, wielokolorowe, zajmują tylko niewielki obszar skóry. Stylowo małe tatuaże na ramieniu są również bardzo różne, ale najpopularniejsze style to akwarela, realizm, grafika.

Tatuaż rękaw męski

Tatuaż rękaw męski

Męski tatuaż rękawowy to szczególny rodzaj tatuażu, którego po prostu nie można pomylić ze zwykłym. Zapamiętuje się go od pierwszego wejrzenia i różni się od kobiecego tatuażu rękawa niektórymi stylami związanymi tylko z mężczyznami i fabułami (motywami) w ogólnej kompozycji tatuażu.

Gotowy rękaw do tatuażu dla mężczyzny ma rozmiar ramienia obejmującego od początku ramienia do nadgarstka. Jest to ukończona praca w jednym lub więcej pasujących, lub pasujących stylach tatuażu.

Tatuaż można podzielić na kilka etapów pracy lub rodzajów tatuaży rękawowych. Wszystko zależy od stopnia progu bólu, złożoności (rysowanie drobnych szczegółów) i niezależności finansowej klienta. Oznacza to, że istnieje jeden pomysł na tatuaż rękawa, który można nakładać na ramię w częściach w różnych odstępach czasu (sesje), aż tatuaż nabierze ostatecznej formy.

Tatuaż kwiat

Tatuaż kwiat

Kwiatowy tatuaż to atrakcyjny i estetyczny obraz, odpowiedni i piękny dla absolutnie każdej części ciała. Tatuaże z kwiatami na całym plecach, a także miniaturowy kwiatek na ramieniu lub nodze będą wyglądać spektakularnie.

Tatuaże damskie

Tatuaże damskie

Tatuaże damskie lub w style Fineline to dość nowy trend w branży, który stał się popularny dzięki eleganckiemu stylowi. Takie tatuaże o cienkich, wyraźnych liniach, które są dość trudne do wykonania, wyróżniają się delikatnością i wizualną prostotą.

W tym stylu tatuażyści najczęściej zwracają się do botaniki, świata zwierząt i astrologii, a także sztuki abstrakcyjnej. Wysokiej jakości fineline tatuaż powinien wyglądać tak, jakby został narysowany ołówkiem lub długopisem bezpośrednio na skórze. Najczęściej w takich tatuażach nie znajdziesz kolorów, ponieważ są one wykonywane przy użyciu czarnej i szarej farby do tatuażu.

Tatuaż czarno biały | Tatuaże realistycznie

Tatuaż czarno biały

Prawidłowo stworzony kontrast to podstawa wszelkiego rodzaju twórczości, w tym tatuaży. Czarno-białe tatuaże, odpowiednio zaprojektowane i wykonane przez utalentowanego mistrza tatuażu, okazują się emocjonalnie nie mniej żywe, stylowe i wyraziste niż popularne kolorowe. Co więcej, wąska kolorystyka, obejmująca wyłącznie czerń i biel, wymaga od twórcy dużego doświadczenia i wysokiego poziomu umiejętności. Ale z ich obecnością prace robią ogromne wrażenie, a na koniec nasi tatuażyści jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Stworzenie tatuażu w stylu szaro biały realizm nie jest łatwym zadaniem. Nasi tatuażyści są wytrwali i utalentowani, znają techniki rysowania, subtelnie wyczuwają skórę swoich klientów. Dlatego lepiej zrobić z nami szaro-biały tatuaż realizmu we Wrocławiu. Tatuażyści przedstawią Twoje zdjęcie tak, aby wyglądało realistycznie. Jednocześnie koszt realizmu szaro-białych tatuaży zawsze cieszy naszych klientów.

Realizm jako styl fabuły w szaro-białych tatuażach to świetna opcja, w której możesz wypełnić różne wzory tatuażu. Monochromatyczne potwory z mitów, zwierząt, kwiatów będą miały spektakularny wygląd. A szaro-białe obrazy twarzy wyglądają dramatycznie i głęboko.

Profesjonalny portret przedstawiony na ciele stanie się wartościowym zdjęciem, którego nigdy nie stracisz. Szaro-białe realistyczne tatuaże można wykonać w różnych rozmiarach. Cena szaro-białego tatuażu realizmu będzie zależeć od złożoności pracy. Realizm czarno-biały może być odpowiednio doceniony przez emocjonalne osoby o głębokiej naturze.

Kolorowy tatuaż | Tatuaże realistycznie